Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) Südliches Dorf an der Küste, signiert: R. Hradil, Aquarell auf Velin, Passepartout-Ausschnitt ca. 35 x 49 cm, verglast, gerahmt, Rahmen mit Fehlstellen (SLS) Ruf 1.200
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2024 - 15:03
- Dosažená cena: **
EUR 1.695,-
EUR 1.200,- do EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Rudolf Hradil *
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 07.05.2024 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. bis 07.05.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)