Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930-2022 Wien) Katze, signiert: Kumpf, datiert: (19)73, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 41,5 x 31,5 cm, gerahmt (SLS) Ruf 5.000
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2024 - 15:14
- Dosažená cena: **
EUR 11.300,-
EUR 5.000,- do EUR 8.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 5.000,-
Gottfried Kumpf *
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 07.05.2024 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. bis 07.05.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: