Zugeschrieben an/Attributed to Oswald Achenbach
(1827-1905) Fontäne in Frascati bei Rom, Öl auf Karton, ca. 36 x 28 cm, gerahmt (SLS) Ruf 1.800
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2024 - 16:08
- Dosažená cena: **
EUR 2.543,-
EUR 1.800,- do EUR 2.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 07.05.2024 - 16:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. bis 07.05.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)