Edward Harrison Compton *
(Feldafing 1881-1960) Jardin des Tuileries in Paris, signiert: E. H. Compton., datiert: 22./V.(19)30., betitelt, Mischtechnik aus Graphitstift, Aquarell und Gouache auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 29 x 25,2 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 600
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2024 - 16:08
EUR 800,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Edward Harrison Compton *
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 07.05.2024 - 16:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. bis 07.05.2022 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 3.600,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena: